Zihin Okulu
Zihin Okulu
Zihin Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zihin Okulu

Parapsikoloji - Telekinezi - Astral Seyahat - Telepati - Meditasyon...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

6.HİS Geliştirme Tekniği

YazarMesaj
TheBreatH

TheBreatH

6.HİS Geliştirme Tekniği Empty
MesajKonu: 6.HİS Geliştirme Tekniği   6.HİS Geliştirme Tekniği Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 3:12 pm

6.HİSSİ GELİŞTİRME UYGULAMALARI

Bu sayfada sizlere,6.Hissinizi nasıl geliştirebileceğinizi anlatacağım.Ben kendim denedim ve ilk günden kendimi kahin falan sanmaya başladım.

(Gece uyumadan önce uyguluyoruz!!!)

Öncelikle boş bir kağıt ve kalem alarak;
-Ne hissediyorum? -Neye ihtiyacım var? -Hayattan ne istiyorum? şeklinde sorular sorun.

Sonrasında bu soruların cevaplarını diğer elinizle kağıda yazın.(Yazınız kargacık burgacık olsa da sorun değil.)Bunu yapınca,kendinize dahi itiraf edemeyeceğiniz şeyler dökeceksiniz kağıda...

Ardından,rahat bir yerde,bir yer oturun ve gözlerinizi kapatın.Tarihin değişmiş olduğunu hayal edin.Geleceği hissedin.Nasılsınız? Ne yapıyorsunuz? Mesleğiniz? Aileniz nasıl?Arkadaşlarınız,akrabalarınız,bulunduğunuz ortam?..Yalnız bunu yaparken,en önemli nokta düşünmemek,hissetmeye çalışmak.Yani,kesnlikle birşey düşünmeyin.Birtakım düşüncelerin,hiç beklemediğiniz bir anda aklınıza gelmesini bekleyin.Bilinçaltınız sanki size geleceğinizi izletiyormuş gibi.Bir film izler gibi.Siz düşünmüyorsunuz.Düşünceler kendiliğinden geliyor.

Son olarak,gerçekleşmesini istediğiniz arzularınızı yazın.Ama tüm detaylarıyla yazın.Çünkü yazma eylemi beyn tarafından emir olarak algınır ve beyin,amaçlar için çözüm yolu aramaya başlar.
Evet...Hepsi bu kadar!İşte bu çok basit ve pratik yöntemlerle,hayatınızda gerçekleşebilecek mucizelere inanamayabilirsiniz?

(Harvard Üniversitesi'nden mezun olan ünlü bir yazar,psikolog ve araştırmacı olan Marta Beck'in,ABD'de olaylar yaratan "Kendi Kutup Yıldızını Bulmak" isimli kitabından alınmıştır yazdıklarım.)

6.HİS Geliştirme Tekniği
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Takyon Düşünce Tekniği
» Astrala Cıkıs Teknığı. ( Yeni )
» Kaşık bükme tekniği(resimli anlatım)