Zihin Okulu
Zihin Okulu
Zihin Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zihin Okulu

Parapsikoloji - Telekinezi - Astral Seyahat - Telepati - Meditasyon...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Astrala Cıkıs Teknığı. ( Yeni )

2 posters
YazarMesaj
JiTeM
Admin
JiTeM

Astrala Cıkıs Teknığı. ( Yeni ) Empty
MesajKonu: Astrala Cıkıs Teknığı. ( Yeni )   Astrala Cıkıs Teknığı. ( Yeni ) Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 2:38 pm

Teknik­­­­­­

­ Yatağınıza yatın ve rahatlayın. Başınızı ovabilirsiniz hatta bi kaç dakika.

­ Ellerinizi vucudunuzun üstüne koymayın.

­ Ve gözlerinizi kapatın. Kapattıktan sonra yüzünüze su döküldüğünü düşünün. Doğal olarak kalkmak istersiniz su

döküldüğünde. Kalkmak isteyin. Yani kalkmaya çalışır gibi olun ama vucudunuzu kesinlikle hareket ettirmeyin.

­ Bu şekilde düşünmye devam edin bir kaç dakika ve belli bir süre sonra beyniniz uyuşmaya başlayacak. Bu esnada kendinizi

serbest bırakın ve uykuya dalar gibi rahat olun.

­ Çıtırdama yada çınlama gibi bi ses duyabilirsiniz. Duymayadabilirsiniz. Eğer duyarsanız hisli geçiş, duymazsanız farkında

olmadan astrale çıkmış olacaksınızdır. Arasında hiç bir fark yok. İkiside aynı aslında. Ama hisli geçişte astrale çıktığınızın farkına

varıyorsunuz ve kendi bedeninizi görmeniz olağan.

­ Çıktıktan sonra panik yapmayın. Zaten herşey size çok normal gelecektir.

­ Geri dönmek için TOTEMinizi kullanabilirsiniz. TOTEMiniz yoksa sarsıntı yada yüksekten atlama gibi geri dönmeye yardımcı

faktorleri kullanabilirsiniz.
https://zihinokulu.yetkin-forum.com
Zafer6868

Astrala Cıkıs Teknığı. ( Yeni ) Empty
MesajKonu: Astral Seyahat   Astrala Cıkıs Teknığı. ( Yeni ) Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 6:34 pm

Ben bunu deniyorum hatta 5 dk bile geçti ama olmadı konsantre olamıyorum odaklanamıyorum sadece su döküldüğünü haya lediyom ve kalkmaya çalışıyom hiç bi yerim kımıldatmıyom ama bi çıkamadım gitti confused confused study pale No

Astrala Cıkıs Teknığı. ( Yeni )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 6.HİS Geliştirme Tekniği
» Astral Projeksiyon - Eski bir çıkış yöntemi
» Astral Projeksiyon - Eski bir çıkış yöntemi
» Takyon Düşünce Tekniği
» Kaşık bükme tekniği(resimli anlatım)