Zihin Okulu
Zihin Okulu
Zihin Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zihin Okulu

Parapsikoloji - Telekinezi - Astral Seyahat - Telepati - Meditasyon...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Astral Projeksiyon - Eski bir çıkış yöntemi

YazarMesaj
TheBreatH

TheBreatH

Astral Projeksiyon - Eski bir çıkış yöntemi Empty
MesajKonu: Astral Projeksiyon - Eski bir çıkış yöntemi   Astral Projeksiyon - Eski bir çıkış yöntemi Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 2:03 pm

Bilindiği gibi Astral Projeksiyonda ruhunuz ile hareket edersiniz. Nesneleri görürsünüz ancak dünyevi gözle değil ruh gözü ile. ''Peki bu astral projeksiyona nasıl çıkılır?'' dediğinizde önünüze sayfalarca bilgi gelir. Ki bu forumda da yararlı bilgiler var.
Ben şu tenkiği uyguluyorum kendime;

Bilinç altımı temizlemiş bir şekilde oturuyorum koltuğuma(koltuk dediğimde yatak pozisyonunda ki koltuklar. Rahat olanlar hani ). Koltuktan üç adım öteye bir sehpa kuruyorum ve mum yakıyorum. Kendimi sadece o muma veriyorum. Yanan mumda ki ateşi izliyorum. Onunla birlikte ruhumun ayağa kalktığını ve ateşe doğru ilerlediğini düşünüyorum. Düzenli nefes alımları ile yavaş yavaş bilincimi kaybediyorum ve astral boyuta geçişim gerçekleşiyor.
Ardından mumu görüyorum ancak o ışık kırmızı değil. Farklı bir renk. Sanki iç içe girmiş iki renk ve aşırı derece parıldıyor. Ardından yürümeyi değil uçmayı düşünüyorum(Astral boyutta iken fiziksel düşünmeyin ve kurguya girmeyin arkadaşlar yoksa astral boyutdan çıkarsınız.). İşte astral boyut.

Yaşadıklarımın çoğunu anlatamam belki. Kelimeler yetmez, ifade edemem ancak bildiğim bir kaç yer var. Oralardayım diğerleri gibi.
Birde şunu söylemek isterim sizlere: ''Güneş sisteminde ki astroid kuşağa kesinlikle uğrayın. Oradan yıldızlar çok güzel ışıklar saçıyor. Farklı renklerde bir uzay..''
Geri dönüşüm ise hep sert oluyor. Çoğu zaman oda arkadaşım içeri geliyor ve dürtüklüyor. Veya odada ses çıkartıyor. Şimdi şöyle diyeceksiniz: ''Astral boyutta iken sesleri duyamazdık hani?''

Evet duyamıyorsunuz ancak fiziksel olarak sinir sistemimizi harekete geçirdiğinden dolayı geri dönüş gerçekleşiyor.
Astral seyehatde ney sesi duyulabiliyormuş. Ki burda öyle yazılıyor. Eğer ney sesi duyuluyorsa diğer sesleride duyabilirsiniz. Ancak engel vardır. Bir takım engeller sayesinde ruh işitmiyor olabilir. Ki ben astral seyehate çıktığımda ses duymuyorum hiçbir ses. Büyük bir sessizlik sadece. Ama tanıdığım bir insan duyulabildiğini söylüyor ve bunu araştırıyorum.

Astral Projeksiyon - Eski bir çıkış yöntemi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Astral Projeksiyon - Eski bir çıkış yöntemi
» Astral projeksiyonda kapı yöntemi.
» Astrala Cıkıs Teknığı. ( Yeni )
» Eski Mısırda Din..
» Kundalini Reiki 1-2-3'ü Başkalarına Aktarma Yöntemi