Zihin Okulu
Zihin Okulu
Zihin Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zihin Okulu

Parapsikoloji - Telekinezi - Astral Seyahat - Telepati - Meditasyon...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Psişik Zayıflama

YazarMesaj
TheBreatH

TheBreatH

Psişik Zayıflama Empty
MesajKonu: Psişik Zayıflama   Psişik Zayıflama Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 3:47 pm

Bunu paylaşmıcaktım ama Kendi üzerimde etkisini çok büyük gördüm o yüzden Paylaşıyorum Kilo sorunu Yaşıyanlar Hergün bunu günde 3 kez tekrarlasın. Ne yerlerse yesinler Eskisi gibi Kilo almıcaklar Neredeyse hiç diyebilirim. Anlatıma geçeyim.

Ayakta Durun veya bir yere uzanın veya yatın. Tüm bedeninize 30 dakika boyunca odaklanın tamamiyle ve sonra içinizden 150 kat Her yerimden zayıflat deyin 15 dakika tekrarlayın. sonra bi 1-2 dakikada dışınızdan tekrarlayın. 2-3 gün sonra aradaki farkı göreceksiniz.

Saçma Gelebilir ama bunu Kendi üzerimde bizzat Denedim.

Aynanın Karşısındada yapabilirsiniz.

Bunun tam Tersi Olarak Kilo Alabilirsiniz denenmiştir. tam tersini yaparsanız Bedeninizde ilkten şişmeler olucak kilo almış gibi şişiceksiniz. o şekilde devam ederseniz Kilo Alamayanlar varsa Kilo Alabilicekler. Bunu kullanmayıpta sadece Yemek yiyerek kilo almak isdiyorum diğenler Gece yatmadan Yağlı yiyecekler veya aburcubur yesinler. en geç 1 ay içinde Kilo alırlar.

Psişik Zayıflama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Psişik Güçleri Geliştirmek İçin Olumlama