Zihin Okulu
Zihin Okulu
Zihin Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zihin Okulu

Parapsikoloji - Telekinezi - Astral Seyahat - Telepati - Meditasyon...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İstek Kuantum Olumlama cümleleriniz...

YazarMesaj
TheBreatH

TheBreatH

İstek Kuantum Olumlama cümleleriniz... Empty
MesajKonu: İstek Kuantum Olumlama cümleleriniz...    İstek Kuantum Olumlama cümleleriniz... Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 3:33 pm

Gerçekte bir çok arkadaşımın olumlama cümleleri hazırlarken hatalar yapması,kuralına göre hazırlayamaması yada fazla yaratıcı olamamasının forumda da bir çok arkadaşın ortan sorunudur diye düşündüğüm için bu konuyu açtım.

Farkındalık,Kuantum düşünme,kuantum olumlama,olumlama kuralları ve kuantum sıçrama hakkında 0 bilgiye sahipseniz,öncelikle Wishdropper'in 'Yeni Başlayanlar İçin Güçleri Kullanma Klavuzu'na bakmanızı öneririm.

İsteklerinizi söyleyin bu başlık altında elimden geldiği kadar başta ben olmak üzere,bir çok arkadaşım olumlama cümlelerinizi hazırlamak için yardım etmeye çalışacaktır.

Arkadaşlar derdiniz,isteğiniz ne olursa olsun buraya yazın.Aşırı fazla kilo,aşırı az kilo,istediğiniz bir araba,yada ne yapıp edip elde edemediğiniz bir kitap,anlaşabileceğin bir kız arkadaş,başınızdaki bir dert - aslında senin 'dert' sıfatını verdiğin hiç bir şey senin kötülüğün için değil - yada ne bilim bir hastalıktan kurtulma isteğiniz vs vs ... Aklınıza gelen herşey olabilir.

Quantum düşünce tekniklerini bilen birisi hem işinde , hem ilişkilerinde hem de eğitim ve öğretiminde belirgin bir şekilde başarısını attıracaktır.

Ampulu bulan Thomas Edison kuantum düşünce yöntemlerini biliyordu.
'Sırrı biliyorum ama size söylemeyeceğim' (Thomas edison)
'Sır' derken çekim yasasından bahsediyor Edison.

Unutmayın istedikçe verilecektir.Nasıl isteyeceğinizi bilmektir önemli olan.
“Dileyin verilecektir.Arayın bulacaksınız,kapıyı çalın size açılacaktır,çünkü dileyen alır,arayan bulur,kapı çalınana açılır”
(İncil – Luka 11/9)

Öncelikle benimde olumlamalarla yeniyor olduğum kekemelik hastalığının hangi olumlama cümleleriyle yendiğimi sizinle paylaşmak isterim ki aynı dertten muzdarip olan arkadaşlarımız için yararlı olacaktır.

- AKICI KONUŞMA -
Akıcı konuştugum için şükürler olsun Allah'ım.Konuşmamım düzgün olması için ve istifade etmem için önüme sundugun tüm fırsatlardan,bu yolda karşılaştığım tüm insanlar ve engelleri kaldıran tüm olaylar zincirini;akıcı konuşmam için ve tabiki benim açımdan hayırlı olan için önüme sunmandan ve hala sunuyor olmandan dolayı sana sonsuz sükür ediyorum.
Akıcı konuşuyorum.
İnsanlarla diyaloglarım çok iyi.
Bunun için sana şükrürler olsun Allah'ım ...

Dediğim gibi eğer hazırladığınız cümlelerden emin değilseniz buraya yazın istediğinizi bizde olumlama cümleleri hazırlayarak yardımcı olalım.

Dileklerinizin gerçekleşmesi dileğiyle...

İstek Kuantum Olumlama cümleleriniz...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kuantum Olumlama Nasıl Yapılır?
» Psişik Güçleri Geliştirmek İçin Olumlama
» Kuantum Düşünme Nedir?
» Modern Fizik Işığında Kâinat-1(Tesadüf Ve Kuantum Dünyası)
» Kuantum Dalga Fonksiyonları ve Mekansızlık (Aslında madde,siz ona bkmadan önce yktur)