Zihin Okulu
Zihin Okulu
Zihin Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zihin Okulu

Parapsikoloji - Telekinezi - Astral Seyahat - Telepati - Meditasyon...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Duru İşiti Medyumlugu

YazarMesaj
TheBreatH

TheBreatH

Duru İşiti Medyumlugu Empty
MesajKonu: Duru İşiti Medyumlugu   Duru İşiti Medyumlugu Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 3:24 pm

Durugörü ile beraber duru işitide kendiliğinden ortaya çıkmaktadır. Bedensiz varlıklarla olan ilişkilerde o varlıkların söyledikleri sözleri işitmek, sesini işitmekte aynı şekilde mümkündür. Hatta bu duruişiti son çalışmalarla gelişmiş olan teknolojiye uygun olarak yapılmaktadır. Radyo vasıtasıyla ünlü alman parapsikoloji Raudewen'in - şimdi dünyadan ayrıldı - yapmış olduğu radyonik çalışmalar var.

Spirikon denen spiritik kominikasyonu, çok değişik frekanslarda bulunan TV ve Radyolar ile meydana getirdiklerini idda etmektedirler ama çok kuvvetli bir idda; artık genel kongrelerini yapabiliyorlar. Kendi aralarında federasyonda meydana getirmişler. Spirikon çalışmalarında aşağı yukarı bu duruişitiyi bir şekilde kaydetme imkanına sahip olmuşlardır.
Duruişiti medyomluğu şimdi ve gelecek içinde bulunan olaylarla ilgili sözlerin işitimesi, daha doğrusu kulaklar tarafından değilde beynin içinde bulunan yankılanması şeklinde oluyor. Durugörüde nasıl imajlar, vizyonlar fikir ve ifade taşıyıcısı rolünü oynuyorlarsa, duru işitide sesler aynı rolü oynamaktadır. Ayrıca duru işitide çoğu zamanda bedensiz varlıklarında işin içine karştığını görüyoruz.

'' Ben şunları istiyorum, bana şunları söylüyorlar. Allah'tan tebligat alıyorum. Ben falan peygamberim, hatta ben Allah'ım. '' diyen adamların çoğu malesef bu tarzda duruişitinin dejenerasyona uğramış türleridir. Kontrol altına alınamamış, vaktiyle her hangi bir şey yapılamamış, bilmediklerinden, cahilliklerinden ve kendi manevi pozisyonlarının düşüklüğünden kendi üzerinde hedeflerinden dolayı dejenere olmuşlardır. Çünkü zaten gönlünde şuur altındada buna ait bir takım eğilimler var. Bu eğilimleri tatmin etme yoluna gitmişlerdir. Bunların zihinleri oldukça karmaşık ve dejenere olmuşta diyebiliriz. Yardım etmek çok zordur. Bu insanlarla belirli bir gelişmeden sonra bu seslerin işitimeleyeceği husunda yapılan çalışmalar pek faydalı olmadı. En derin ipnotik etkiler, en derin psişik müdehaleler şifacılık dahi bu insanlara etki etmiyor. Koyu bir obsesyon durumuna girdikten sonra artık bu iş onun bir çeşit mukadderi haline geliyor ve yaşamay devam etmek zorundadırlar. Etrafındaki insanlarında bunlardan elde edeceği çok büyük neticeler ve dersler vardır. Özellikle o kişilerin egoların zayıflığını gidermek bakımından bu varlıklar büyük fayda sağlarlar. Sabırla böyle bir insana katlanmak, sabırla onu yaşatmaya çalışmak vs hususunda düşünmek lazım.
Her zaman söylediğimiz gibi yeri gelmişken gene tekrar etmekte yarar var. Bu konuda iyi niyet ve bilgilenmiş olmak. Pozitif bir zihniyetle olayın içine girmiş olmak şart. Daha doğrusu biz hangi zihniyetle giriyorsak aşağı yukarı o şekilde vibrasyonları kendimize çekiyoruz ve buda sempatizasyon kanununa uygun olan birşeydir.

Duruişiti yeteneği az görünen bir yetenek olduğu için bu yeteneğinizi şöyle geliştirebilirsiniz; Şeytan minaresi dediğimiz büyük deniz kabuları vardır. Duruişiti yeteneğinin gelişmesi için çok müsaittir. Bu kabuk titreşim bakımından madeni borulara oranla çok uygundur. Çünkü doğaldır, megafon gibidir, toplayıcı özelliği vardır. Tesileri tutmaz, ayrıca sesleride toplayıcı özelliği çok önemlidir. Çünkü iç içe kıvrılmış helezoni durumda olması seslerin toplanmasına, devamlı ve monoton bir hışırtı çıkartmasına sebep olmaktadır. Bunu sesin konsantrasyonu bakımından çok önemi vardır. Bu yüzden sırf duruişiti çalışması yapmak isteyen insanlar için bu büyük şeytan minarelerinin kullanılması tavsiye edilir.

alıntı

Duru İşiti Medyumlugu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bedenleme Medyumlugu
» Duru Goru Deneyı
» Duru Goru Testı
»  Duru Görü (göz önünce canlandırma)
» ( Duru görü özel metot)